1. Dziś możemy zyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu”.
  2. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msza święta w Łupkowie o 18.00. Rozpoczynamy także biały tydzień. Zapraszam dzieci i ich rodziców na Mszę św. i nabożeństwo majowe codziennie na 18.00 a w sobotę na 9.00.
  3. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.
  4. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. O 12.00 swoją Mszę prymicyjną odprawi ks. Łukasz Dziedzic. Zapraszam do jak najliczniejszego udziału wszystkich parafian.
  5. We czwartek zbiórka ministrantów o 18.00.
  6. W imieniu organizatorów zapraszam w sobotę wszystkich parafian na piknik rodzinny do Łupkowa. Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 9.00 pod przewodnictwem ks. bp Stanisława Jamrozka, który wprowadzi do kościoła relikwie św. Jana Pawła II. Gromadzimy się więc przy plebanii, skąd wyruszy procesja do kościoła. Zapraszam do udziału ministrantów, dzieci pierwszokomunijne, młodzież i dorosłych.
  7. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za prace porządkowe wokół kościoła i w kościele, za kwiaty i piękne udekorowanie świątyni. Bóg zapłać.
  8. „Weźmijcie Ducha Świętego” – życzę gościom i parafianom, aby Duch Święty umacniał Was na drodze wiary i napełniał Swoimi darami. Szczęść Boże.