1. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc różańca. Za odmówienie części różańca (5 tajemnic) można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  2. W tygodniu Msza święta w kościele parafialnym: jutro o 18.00 a od wtorku o 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 16.30.
  4. We czwartek o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.00 różaniec i Msza święta. Jest to również spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klasy VI, VII i VIII. Możliwość skorzystania z comiesięcznej spowiedzi.
  5. Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic. Nabożeństwo różańcowe w kościele parafialnym po Mszy o 12.00.
  6. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  7. „Ty, o człowiecze Boży, podążaj za sprawiedliwością, pobożnością, wiarą, miłością, wytrwałością, łagodnością” – życzę gościom i parafianom, aby w życiu codziennym przeważały te cnoty, o których poucza św. Paweł. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.