1. Dziś druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach.
  2. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to także dzień diecezjalnej modlitwy różańcowej zainicjowanej przez ks. abp Adama Szala pod hasłem „Z różańcem pod krzyżem”. Dlatego zapraszam wszystkich parafian na Mszę św. na 18.00 i nabożeństwo różańcowe w intencji wynagradzającej za grzechy zobojętnienia w wierze, wzajemnej jedności i solidarności parafialnej i sąsiedzkiej, intencji ekspiacyjnej-wynagradzającej za wszelkie grzechy raniące Chrystusa i Jego Kościół. Naszą intencją modlitewną obejmiemy również sprawę powołań w Archidiecezji oraz jedności w rodzinach, parafiach i Ojczyźnie.
  3. W tygodniu Msza święta o 18.00.
  4. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  5. „Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem„ – życzę wszystkim gościom i parafianom, aby nic w życiu nie konkurowało z Panem Jezusem, a jako Jego uczeń podejmował radykalną decyzję wyboru krzyża i odrzucenia wszystkiego, co oddala nas od Jezusa. Niech Jego błogosławieństwo dodaje nam siły do świętowania Dnia Pańskiego i tygodnia pracy. Szczęść Boże.