1. Dziś niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam na Mszę świętą na godzinę 8.00 wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Nie będzie Mszy wieczorem. W związku z remontem schodów wchodzimy do kościoła przez zakrystię po obu stronach kościoła. Proszę także o zachowanie bezpieczeństwa.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu na 17.30. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Spowiedź przed Mszą świętą. Na pierwsze spotkanie formacyjne zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy VI, VI i VIII. Przygotowanie do sakramentów w parafii obejmuje wszystkie dzieci i młodzież, niezależnie do jakiej szkoły uczęszczają.
  4. W tygodniu Msza święta od wtorku o 18.00.
  5. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W miesiącu lipcu i sierpniu złożono: Łupków 1607,20 zł; Smolnik 521 zł; Wola Michowa 439 zł. Na konto remontowe w lipcu 1120 zł. Bóg zapłać za ofiarność.
  6. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  7. WM: Dziękuję róży św. Anny za kwiaty na odpust. Bóg zapłać.
  8. „Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony ” – życzę gościom i parafianom, aby nie szukali pierwszych miejsc, zaszczytów i pochwał, ale w pokorze dążyli do osiągnięcia Królestwa Bożego. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i rozpoczynający się rok szkolny niech Bóg wszystkim błogosławi.