1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic. Taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.
  3. We czwartek święto świętego Benedykta, patrona Europy.
  4. Msza święta w okresie wakacyjnym: w poniedziałek, środę i piątek o 18.00, we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00.
  5. Sztafeta różańcowa.
  6. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W miesiącu czerwcu złożono; Łupków 1175 zł; Smolnik 200 zł; Wola Michowa 152 zł. Na konto remontowe z całej parafii 510 zł. Jest to już ostatni miesiąc wpłat na remont plebanii. Według zobowiązania każda rodzina powinna wpłacić do końca lipca 220 zł. Jeśli jeszcze ktoś poczuwa się do odpowiedzialności za dobro wspólne, to ma możliwość uregulowania należności w tym miesiącu. We wrześniu dokonam podsumowania tej inwestycji. Bóg zapłać za ofiarność.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na 10 jubileuszową pielgrzymkę Wola Michowa-Jasna Góra, która odbędzie się 27-28 lipiec. Zapisy u p. Teresy Gosztyła.
  8. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym oraz wokół niego. Bóg zapłać.
  9. „Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki” – życzę gościom i parafianom, aby z wiarą głosili Dobrą Nowinę w swoim środowisku i pomimo trudności byli świadkami Jezusa. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i wakacyjny wypoczynek  niech Bóg Wam błogosławi.