1. Msza święta w tygodniu: czwartek i piątek o 18.00; w sobotę o 16.00.
  2. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą.
  3. We środę Święto św. Tomasza Apostoła.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic.
  5. Od najbliższej niedzieli nie będzie w kościele parafialnym Mszy świętej o 7.30.
  6. Podziękowanie dla parafian, którzy włączyli się w uporządkowanie kościoła i jego obejścia na czas odpustu: za umycie okien zewnątrz i wewnątrz kościoła, za uporządkowanie skarpy, wywóz gałęzi i inne prace porządkowe. Bóg zapłać. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich z Nowego Łupkowa za ufundowanie i posadzenie kwiatów przed kościołem. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i udekorowanie kościoła. Za wszelkie dobro dla naszej wspólnoty. Bóg zapłać. Dziękuję również za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i za udział parafian w samej uroczystości i w oktawie.
  7. Dziękuję parafianom za udział w odpuście i za złożone ofiary. Róży św. Józefa i św. Bernadety za ofiarę na puszkę, ks. Andrzejowi Kołodziejowi oraz Adamowi i Marii Kawałek za ofiarowany ornat. Bóg zapłać. Zakupiłem również z tej okazji ampułki i zestaw bielizny kielichowej.
  8. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o zadbanie o czystość i porządek w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  9. Jeśli ktoś miałby ważne sprawy w kancelarii parafialnej to proszę się zgłaszać do 7 lipca.
  10. „Syn Człowieczy nie ma miejsca, gdzie by głowę mógł wesprzeć”– życzę gościom i parafianom, byście zapewnili miejsce Jezusowi w waszym domu i sercu. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i wakacyjny wypoczynek niech Bóg Wam błogosławi.