1. Dzisiaj, we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, po każdej Mszy Świętej zostanie odśpiewana suplikacja „Święty Boże, Święty Mocny…”. Decyzją biskupów, będzie to ekspiacja za świętokradztwa i profanacje: „chcemy w ten sposób przeprosić, przebłagać Pana Boga, za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu, profanacji Mszy Świętej, parodii procesji Bożego Ciała – te wydarzenia miały miejsce na ulicach naszych miast”.
  2. Zapraszam do uczczenia Jezusa w Najświętszym Sakramencie podczas Oktawy Bożego Ciała. Procesja codziennie po Mszy o 18.00. We czwartek zakończenie oktawy, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  3. Jutro Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dzień odpustu parafialnego i jubileuszu 40 – lecia powstania naszej parafii. Zapraszam na sumę odpustową na godzinę 11.00, którą odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Bolesław Burek. Proszę mężczyzn o wzięcie baldachimu i chorągwi na procesję. Spowiedź przed odpustem codziennie przed Mszą świętą.
  6. Msza święta i nabożeństwo czerwcowe do piątku o 18.00, w sobotę o 11.00.
  7. Po konsultacji z ks. Abp Adamem Szalem w czasie wizytacji i za Jego aprobatą, informuję parafian, że od pierwszej niedzieli lipca, nie będzie w kościele parafialnym Mszy świętej o 7.30. Pozostałe godziny Mszy św. nie ulegają zmianie, a więc Wola o 9.00, Smolnik o 10.30 i w Łupkowie o 12.00.
  8. Zapraszamy na 10 jubileuszową pielgrzymkę Wola Michowa-Jasna Góra, która odbędzie się 27-28 lipiec. Zapisy w zakrystii lub u p. Teresy Gosztyła.
  9. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym oraz wokół świątyni.
  10. Jeśli ktoś miałby ważne sprawy w kancelarii parafialnej to proszę się zgłaszać do 7 lipca.
  11. „A wy za kogo Mnie uważacie” – życzę gościom i parafianom, aby szukali odpowiedzi na pytanie Jezusa w codziennym życiu. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego niech Bóg wszystkim błogosławi.