1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam dzieci i starszych na procesję, aby w ten sposób oddać cześć Jezusowi Eucharystycznemu. We czwartek zakończenie oktawy, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.
  3. Również w piątek zakończenie roku szkolnego. Msza święta o 8.00. Zapraszam dzieci i rodziców, nauczycieli, sympatyków naszej szkoły i wszystkich wiernych do dziękczynienia Bogu za owocnie przeżyty rok nauki i pracy. Nie będzie Mszy wieczorem.
  4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W tygodniu Msza codziennie o 18.00, w piątek o 8.00.
  6. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, za wykoszenie trawy wokół kościoła i na parkingu oraz za udział i świadectwo wiary podczas  procesji. Bóg zapłać.
  7. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym oraz wokół kościoła.
  8. Bóg zapłać za już złożone ofiary na remont komina na plebanii. Ofiary w podpisanej kopercie z dopiskiem „na komin” można składać do końca czerwca.
  9. „Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo” – życzę wszystkim parafianom i gościom, aby odczytywali głos powołania w swoim życiu. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.