1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcam do abstynencji oraz modlitwy za uzależnionych i ich rodziny.
 3. W tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
 4. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W lutym na ten cel złożono: Łupków 1 073,50 zł; Smolnik 147 zł; Wola 103 zł; Na konto remontowe budynków parafialnych z całej parafii 400 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
 5. Msza święta w tygodniu w kościele parafialnym: w środę o 18.00, pozostałe dni o 17.00.
 6. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.
 7. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Powstrzymanie się od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia a post ilościowy obowiązuje tych, którzy ukończyli 18 rok życia i nie rozpoczęli 60-go. Zachęcam rodziców do zadbania o prawdziwego ducha pokuty w rodzinie.
 8. W Środę Popielcową Msza święta z obrzędem posypania głów popiołem:

w Woli Michowej o 16.00;

     – w Smolniku o 17.00;

     – w Łupkowie o 18.00.

 1. Droga Krzyżowa w kościołach filialnych w każdy piątek Wielkiego Postu o 16.00. Co drugi tydzień prowadzi ksiądz. W najbliższy piątek proszę aby na Woli poprowadziła róża św. Anny. W Łupkowie Droga Krzyżowa w piątek o 17.00 i Msza święta. Zachęcam do licznego udziału szczególnie dzieci i młodzież.
 1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy o 12.00. Zapraszam do rozważania Męki Pańskiej.
 1. W związku z wizytacją parafii przez ks. arcybiskupa proszę Radę Parafialną na spotkanie w przyszłą niedzielę na 13.00 w Łupkowie.

12. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele.

 1. „Z obfitości serca mówią usta” – życzę gościom i parafianom, aby z Eucharystii czerpali siły do spojrzenia w prawdzie na siebie samych. Na radosne przezywanie Dnia Pańskiego i rozpoczynający się Wielki Post niech Bóg Wam błogosławi.