1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Modlimy się w intencji chorych.
  2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcam do modlitwy o trzeźwość polskiego narodu, za uzależnionych oraz ich rodziny.
  3. Także dziś druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych świątyniach.
  4. Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu skierowało do naszej parafii na praktykę duszpasterską na okres Wielkiego Postu diakona Łukasza Dziedzica. Przyjmijmy go z radością i otoczmy modlitwą.
  5. Msza święta w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobota o 17.00.
  6. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, pokutne uczynki i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.
  7. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Powstrzymanie się od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia a post ilościowy obowiązuje tych, którzy ukończyli 18 rok życia i nie rozpoczęli 60-go. Zachęcamy rodziców do zadbania o prawdziwego ducha pokuty w rodzinie.
  8. W Środę Popielcową Msza święta z obrzędem posypania głów popiołem:

– w Woli Michowej o 16.00;

– w Smolniku o 17.00;

– w Łupkowie o 18.00.

9. Droga Krzyżowa: we czwartek o 16.00 w Woli, w piątek o 16.00 w Smolniku; o 17.00 w Łupkowie i Msza                          święta. Zachęcam do licznego udziału szczególnie dzieci i młodzież.

10. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym po Mszy o 12.00.  Zapraszam do licznego udziału.

11. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele.

12. „Jeśli zechcesz, możesz mnie oczyścić ” – życzę wszystkim, aby zadbali o prawdziwe oczyszczenie duszy w                       nadchodzącym Wielkim Poście. Na czas podejmowania postanowień i pracy nad sobą przyjmijmy Boże                           błogosławieństwo.