1. W tygodniu Msza święta i nabożeństwo majowe o 18.00.
  2. W piątek zakończenie nabożeństw majowych i początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca czerwca, początek nabożeństw do NSPJ.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  6. (WM) Podziękowanie dla p. Kamila Kubackiego i p. Stanisława Skowrońskiego za wykonanie fundamentu pod krzyż misyjny na Woli. Bóg zapłać.
  7. W imieniu organizatorów zapraszam w sobotę wszystkich parafian na piknik rodzinny do Łupkowa. Początek o 9.00.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:

– Kamil, Dawid Gregorski, s. Janusza i Agnieszki Gładysz, ur.  w Sanoku, zameld. w Nowym Łupkowie, z Moniką Magierowską, c. Bogusława i Leokadii Mycek, ur. w Sanoku, zam. w Komańczy; Zap. I.

– Przemysław, Wacław Maślany, s. Ryszarda i Bogusławy Stankiewicz, ur. w Sanoku, zam. w Nowym Łupkowie z Dorotą, Jolantą Maślany, c. Jana i Barbary Drozd, ur. w Sanoku, zam. w Nowym Łupkowie. Zap. I.

– Piotr, Krzysztof Szczęsny, s. Józefa i Heleny Skrabut, ur. w Krośnie, zam. Sieniawa, par. Głębokie z Pauliną, Iwoną Stawiarska, c. Ryszarda i Ireny Mika, ur. w Komańczy, zam. Wola Michowa, par. Nowy Łupków.  Zap. I.

O przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.

9. „Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę” – życzę gościom i parafianom, aby miłość Jezusa umacniała w poznawaniu Jego nauki, która prowadzi do poznania Ojca. Na radosne świętowanie niedzieli, spokojny i udany wypoczynek niech Bóg Wam błogosławi.