1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic. Taca na potrzeby diecezji.
 2. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika; modlimy się za ks. bp Stanisława Jamrozka, w dniu imienin.
 3. W tygodniu Msza święta codziennie o 18.00 i nabożeństwo majowe.
 4. W piątek początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 6. Przyszła niedziela, druga miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W kwietniu złożono: Smolnik – 201zł; Wola Michowa – 138 zł; Łupków – 1292,13 zł. W sezonie grzewczym 2017/2018 wydano 1288 zł. Na konto remontowe budynków parafialnych 290 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
 7. W piątek o 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum.
 8. 19 maja o 10.00 w Archikatedrze w Przemyślu dk. Łukasz Dziedzic otrzyma z rąk ks. abp Adama Szala święcenia kapłańskie. Zapisy na ten wyjazd do przyszłej soboty u proboszcza.
 9. Spotkania przed komunią od poniedziałku. Początek o 18.00.
 10. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali we wtorek przy rozbiórce ogrodzenia i pracach porządkowych wokół kościoła. Bóg zapłać.
 11. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
 12. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić: Tomasz Łukasz Sikoń, s. Henryka i Danuty Gosztyła, ur. Sanok, Rzepedź,  z Renatą Duplaga, c. Stanisława i Lucyny Sabat, ur. Sanok, zam. Nowy Łupków. Zap. I. O przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
 13. „Trwajcie w miłości mojej”! Życzę gościom i parafianom, aby miłość Jezusa umacniała w dążeniu do świętości. Na dzisiejszy dzień i cały tydzień niech nam Bóg błogosławi.