1. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego po Mszy świętej o 12.00.
  2. Droga Krzyżowa: w piątek o 17.00 w Smolniku i na Woli; w Łupkowie o 18.00. Zapraszam do licznego udziału szczególnie dzieci.
  3. Msza święta w tygodniu: od poniedziałku do czwartku i w sobotę o 7.00, w piątek o 18.00.
  4. W sobotę w naszej parafii spowiedź przedświąteczna. W Smolniku i Woli Michowej od 15.00,   w Łupkowie od 16.00 do 17.00. Proszę wszystkich parafian o skorzystanie z daru miłosierdzia Bożego.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy. Liturgia Triduum Paschalnego tylko w kościele parafialnym.
  6. Przypominam o jałmużnie postnej. W zakrystii są baranki wielkanocne i Paschaliki. Ofiary przeznaczone są na Caritas.
  7. Proszę zgłaszać chorych i starszych do spowiedzi świątecznej.
  8. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W marcu złożono: Łupków 1258 zł; Smolnik 187 zł; Wola 201 zł; Na konto remontowe budynków parafialnych z całej parafii 860 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
  9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. Kolejne osoby proszę o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  10. NŁ. W tym tygodniu panie przejdą po Łupkowie i zbierać będą na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.
  11. „A od tej chwili już nie grzesz.” – życzę wszystkim gościom i parafianom, aby z zaufaniem skorzystali z daru Jezusowego miłosierdzia. Na czas przygotowania do sakramentu pokuty i radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.