1. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy świętej o 12.00.
 2. Jutro Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Polecamy Bogu solenizantów. Msza św. o 7.00.
 3. Droga Krzyżowa: we czwartek w Woli o 16.00; w piątek w Smolniku o 16.00 i  Łupkowie o 17.00. Zapraszam do licznego udziału.
 4. Msza święta w tygodniu: w poniedziałek i sobotę o 7.00, w pozostałe dni o 17.00.
 5. W sobotę w naszej parafii spowiedź przedświąteczna. W Smolniku i Woli Michowej od 15.00, w Łupkowie od 16.00 do 17.00. Proszę wszystkich parafian o skorzystanie z daru miłosierdzia Bożego.
 6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy. Liturgia Triduum Paschalnego będzie tylko w kościele parafialnym.
 7. Przypominam o jałmużnie postnej. W zakrystii są baranki wielkanocne i Paschaliki. Ofiary przeznaczone są na Caritas.
 8. Pielgrzymka do Krakowa po relikwie św. Jana Pawła II będzie 12 kwietnia (czwartek). Zapisy w zakrystii. Koszt ok. 80 zł.
 9. Jest organizowana także pielgrzymka do Gietrzwałdu i innych Sanktuariów Warmii i Mazur w dniach 19-22 kwietnia. Zapisy i szczegóły u p. Gosztyłów
 10. Proszę zgłaszać chorych i starszych do spowiedzi świątecznej.
 11. Spotkanie dla scholi we czwartek o 17.00 a dla ministrantów we środę o 17.00.
 1. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. Kolejne osoby proszę o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
 2. NŁ: W związku z wygaśnięciem kadencji oraz uszczupleniem członków Rady Parafialnej bardzo proszę do przyszłej niedzieli o podanie kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Statut Rady zawarty w Synodzie Archidiecezji Przemyskiej podaje, że do rady powinni być powołani przedstawiciele całej wspólnoty, z uwzględnieniem stanu, zawodu oraz wieku. Proszę karteczki z imieniem i nazwiskiem kandydata wrzucić do pudełka pod chórem. Wyboru rady spośród kandydatów dokonamy po świętach. Proszę o odpowiedzialne podejście do tematu.
 3. NŁ. W tym tygodniu panie przejdą po Łupkowie i zbierać będą na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.
 4. Ekstremalna „Górska” Droga Krzyżowa.
 5. „Chcemy ujrzeć Jezusa” – prosili Grecy Filipa i Andrzeja. Życzę wszystkim gościom i parafianom, aby ujrzeli Jezusa, który jest tak blisko, tuż obok. A na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijcie Jego błogosławieństwo.