1. Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy świętej o 12.00.
 2. Droga Krzyżowa: w piątek o 17.00 w Smolniku i na Woli; w Łupkowie o 18.00.
 3. Msza święta w tygodniu w kościele parafialnym w poniedziałek o 7.00, w pozostałe dni o 18.00.
 4. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. Zapraszam parafian na indywidualną modlitwę do kościoła parafialnego. Jest otwarty cały dzień. A we wtorek, środę, czwartek i sobotę będzie możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu: o 17.30 różaniec, 18.00 Msza święta i wystawienie Najświętszego Sakramentu do 19.30. Zachęcam do modlitwy w intencji: o zdrowie dla chorych i tych, którzy się nimi opiekują, za lekarzy, personel medyczny i służby ratunkowe oraz o wygaśnięcie epidemii. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
 6. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca i Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na każdej Mszy. Nie będzie comiesięcznej adoracji i zmiany tajemnic różańcowych. Odmawiamy tę samą tajemnicę przez następny miesiąc.
 7. Liturgia Triduum Paschalnego tylko w kościele parafialnym.
 8. Modlitwa, post i jałmużna to najważniejsze dobre uczynki, do wypełniania których zachęcamy szczególnie w Wielkim Poście. Okazją do spełnienia jałmużny może być zakup baranka wielkanocnego (6 zł) i świecy paschalnej (7 zł). Można nabyć w zakrystii.
 9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. Kolejne osoby proszę o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
 10. Wszystkie ważne informacje dotyczące funkcjonowania parafii w czasie pandemii dostępne są na stronie parafii: nowylupkow.przemyska.pl
 11. Zachęcam także do zapoznania się z informacją o rekolekcjach dla młodzieży szkół średnich i wszystkich młodych duchem oraz dla dzieci.
 12. „Pokładam nadzieję w Panu, u Pana jest bowiem łaska, u Niego obfite odkupienie.” – życzę gościom i parafianom zaufania Bogu w każdej życiowej sytuacji. Na radosne świętowanie dnia Pańskiego niech Bóg Wam błogosławi.