1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic. Taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. W tygodniu Msza święta i Nowenna do Ducha Świętego w kościele parafialnym: poniedziałek, o 7.00, w pozostałe dni o 18.00.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą świętą.
  4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny.
  5. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W maju złożono: Łupków 1084,41 zł; Smolnik 237 zł; Wola 223 zł; Na konto remontowe z całej parafii 610 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  7. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:

– Kamil, Dawid Gregorski, s. Janusza i Agnieszki Gładysz, ur.  w Sanoku, zameld. w Nowym Łupkowie, z Moniką Magierowską, c. Bogusława i Leokadii Mycek, ur. w Sanoku, zam. w Komańczy; Zap. II.

– Przemysław, Wacław Maślany, s. Ryszarda i Bogusławy Stankiewicz, ur. w Sanoku, zam. w Nowym Łupkowie z Dorotą, Jolantą Maślany, c. Jana i Barbary Drozd, ur. w Sanok, zam. w Nowym Łupkowie. Zap. II.

– Piotr, Krzysztof Szczęsny, s. Józefa i Heleny Skrabut, ur. w Krośnie, zam. Sieniawa, par. Głębokie z Pauliną, Iwoną Stawiarska, c. Ryszarda i Ireny Mika, ur. w Komańczy, zameld. Wola Michowa, par. Nowy Łupków.  Zap. II.

O przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.

  1. „Przebywali w świątyni, wielbiąc i błogosławiąc Boga” – życzę gościom i parafianom odkrycia przebywania Jezusa w świątyni i uwielbienia Go na co dzień. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijmy Boże błogosławieństwo.