1. Dzisiejsza składka przeznaczona na inwestycje przy naszych kościołach.
  2. Dzisiaj w Archidiecezji święcenia diakonatu a w sobotę święcenia kapłańskie. Módlmy się za tych, którzy będą przyjmować święcenia, by jak najlepiej przygotowali się do kapłańskiej posługi.
  3. We wtorek o 16.00 w Rzepedzi, młodzież klasy trzeciej gimnazjum przyjmie sakrament bierzmowania. W związku z tym, Msza i majówka o 7.00. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin i świadków w poniedziałek od 17.30.
  4. W tygodniu Msza święta i Nowenna do Ducha Świętego: poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00; wtorek o 7.00 a w sobotę nie będzie Mszy świętej.
  5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Na Mszy o 12.00 dzieci z klasy trzeciej przystąpią do I Komunii Świętej. Polecamy dzieci i ich rodziny Matce Bożej. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci, rodziców i gości w piątek od 16.30.
  6. Wyjazd na święcenia kapłańskie dk. Łukasza w sobotę o 7.00 z parkingu przy kościele parafialnym.
  7. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić: Tomasz Łukasz Sikoń, s. Henryka i Danuty Gosztyła, ur. Sanok, Rzepedź,  z Renatą Duplaga, c. Stanisława i Lucyny Sabat, ur. Sanok, zam. Nowy Łupków. Zap. II. O przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
  9. „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody” – życzę parafianom i gościom odwagi w głoszeniu Jezusa i Jego nauki. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijmy Boże błogosławieństwo.