1. Dziś kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
  2. We środę, 19 czerwca, zakończenie roku szkolnego. Zapraszam na Mszę świętą na godz. 8.00 wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na wspólne dziękczynienie. Spowiedź we wtorek od 17.30.
  3. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte: na Woli o 9.00, w Smolniku o 10.30 i w Łupkowie o 12.00 z procesją do czterech ołtarzy. Proszę o ich przygotowanie w tradycyjnych miejscach. Zapraszam do licznego udziału w procesji wiernych z całej parafii; panów do baldachimu i chorągwi, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Proszę także o godne zachowanie podczas procesji, zabranie śpiewników i włączenie się we wspólny śpiew. Od piątku, oktawa Bożego Ciała. Procesja po Mszy o 18.00 a w niedzielę po Mszy o 12.00.
  4. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
  5. Msza święta w tygodniu i nabożeństwo czerwcowe z wyjątkiem środy i czwartku o 18.00.
  6. Zapraszamy na 10 jubileuszową pielgrzymkę Wola Michowa-Jasna Góra, która odbędzie się 27-28 lipiec. Zapisy w zakrystii lub u p. Teresy Gosztyła.
  7. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym. Proszę także o pomoc w uporządkowaniu obejścia kościoła przed Bożym Ciałem.
  8. „Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy” – życzę gościom i parafianom pogłębienia swojej wiary w Trójcę Przenajświętszą i poznania prawdy Bożej Na radosne świętowanie dnia Pańskiego i cały tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.