1. Dziś kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
  2. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte: na Woli o 9.00, w Smolniku o 10.30 i w Łupkowie o 12.00 z procesją do czterech ołtarzy. Proszę o ich przygotowanie w tradycyjnych miejscach. Zapraszam do licznego udziału w procesji wiernych z całej parafii; panów do baldachimu i chorągwi, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Proszę także o godne zachowanie podczas procesji, zabranie śpiewników i włączenie się we wspólny śpiew. Od piątku, oktawa Bożego Ciała. Procesja po Mszy o 18.00 a w niedzielę po Mszy o 12.00.
  3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
  4. Msza święta w tygodniu o 18.00.
  5. W tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od 17.30. W piątek rozpoczynamy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic.
  7. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza: jest to relikwiarz. Bóg zapłać.
  8. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i wzięli udział Pikniku Rodzinnym.
  9. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym. Proszę także o pomoc w uporządkowaniu obejścia kościoła przed Bożym Ciałem.
  10. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić: Mateusz Gębarowski, s. Pawła i Grażyny Gancarczyk, ur. Sanok, Nowy Łupków,  z Jessica Monika Kosiba, ur. Katowice, zam. Katowice. Zap. I. O przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.
  11. Oddając cześć Bogu w Trójcy Jedynemu życzę parafianom i gościom pogłębienia swojej wiary, umocnienia w nadziei i miłości do Boga i bliźniego. Na radosne świętowanie dnia Pańskiego i cały tydzień przyjmijmy błogosławieństwo Boże.