1. Trwamy w oktawie Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Codziennie nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej.
  3. Msza święta w tygodniu w kościele parafialnym o 18.00.
  4. Najbliższa niedziela, Niedziela Miłosierdzia.
  5. Dziękuję za dbanie o porządek w świątyni, szczególnie ten przedświąteczny. Proszę kolejne osoby o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Bożego Grobu. Bóg zapłać za trud i poświęcony czas, za ofiarę na kwiaty (350 zł), i wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy od parafian w ostatnim czasie. Bóg zapłać.
  7. Zachęcam do odwiedzania naszej strony parafialnej: nowylupków.przemyska.pl.
  8. Dziękuję ks. diakonowi Bartoszowi. Czas praktyki niestety dobiegł końca. Dlatego dziękuję Ci za diakońską posługę dla naszej wspólnoty parafialnej, wygłoszone do nas Boże słowo, zawsze konkretnie przygotowane i przekazane; za katechezę w szkole, różnorakie spotkania z parafianami, świadectwo modlitwy i wiary, za błyskotliwość i przykład życia kapłańskiego, za piękno sprawowanej liturgii, które nam pokazałeś. Życzę Ci, w imieniu swoim i Was wszystkich, by ten trudny czas epidemii umocnił jeszcze bardziej wolę służenia Bogu i ludziom, wyrażoną przez przyjęcie święceń kapłańskich, by kapłaństwo było najważniejszą Twoją pasją i powołaniem, a że Pan Bóg się nie pomylił powołując Cię, zaświadczyłeś swoją gorliwą posługą wśród nas. Życzę Ci, abyś służył w przyszłości większej ilości parafian, niż tym pięciu przez ostatni czas, bo warto i trzeba. Niech Bóg wynagrodzi Cię swoimi łaskami a Matka Boża umacnia i wyprasza potrzebne łaski. Szczęść Boże.
  9. Wszystkim życzę miłego tygodnia, dużo radości i ufnej wiary w zmartwychwstanie. Niech Bóg Wam błogosławi.