1. Trwamy w oktawie Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Msza święta w tygodniu o 18.00 i nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja od 17.30.
  4. Najbliższa niedziela, Niedziela Miłosierdzia, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszki na Caritas.
  5. Jest to także druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W marcu złożono: Smolnik – 275,70 zł; Wola Michowa – 186,20  zł; Łupków – 1225  zł.  Na konto remontowe budynków parafialnych 650 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
  6. Pielgrzymka do Krakowa po relikwie św. Jana Pawła II będzie 12 kwietnia(czwartek). Zapisy w zakrystii.
  1. Dziękuję za dbanie o porządek w świątyni, szczególnie w czasie Triduum Sacrum. Proszę kolejne osoby o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu. Bóg zapłać za trud i poświęcony czas.
  3. Dziękuję za czynne włączenie się w liturgię: ministrantom, panu Adamowi Kawałek, kościelnemu i wszystkim czytającym i śpiewającym podczas Liturgii. Dziękuję panom za asystę na procesji rezurekcyjnej. Dziękuję za podjęcie adoracji. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi swoimi łaskami.
  4. Podziękowanie dla ks. diakona.
  5. „Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim i weselmy” – wszystkim życzę miłego tygodnia, dużo radości i ufnej wiary w zmartwychwstanie. Niech Bóg nam błogosławi.