1. Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o 12.00. Taca na WSD w Przemyślu.
 2. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W marcu złożono: Łupków 1042 zł; Smolnik 216 zł; Wola 226 zł; Bóg zapłać.
 3. Msza święta w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00.
 4. Przypominam o jałmużnie postnej. W zakrystii są baranki wielkanocne i paschaliki. Ofiary przeznaczone są na Caritas.
 5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę kolejne osoby o podjecie obowiązku utrzymania porządku w kościele, szczególnie w dni Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.
 6. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Od czwartku Triduum Sacrum – zachęcam do czynnego udziału w liturgii Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty w kościele parafialnym, z zachowaniem limitu 5 osób w świątyni.
 7. WIELKI CZWARTEK – dzień ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Msza święta Wieczerzy Pańskiej o 18.00. Nie przenosimy Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy, adorujemy w tabernakulum do 20.00.
 8. WIELKI PIĄTEK Liturgia Męki Pańskiej o 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły: wstrzymanie się od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, a post ścisły tych, którzy ukończyli 18 rok życia a nie rozpoczęli 60. Indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu w tabernakulum od 9.00 do 18.00, a po liturgii do 20.00. Zachęcam do indywidualnego lub rodzinnego odprawienia Drogi Krzyżowej, pamiętając o 5 osobach w kościele. Do wykorzystania będzie test Drogi Krzyżowej, na stoliku przy konfesjonale. O 17.30 rozpoczniemy nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 15.00. Porządek adoracji wywieszony w gablocie.
 9. WIELKA SOBOTA – liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Noc o 18.00. Przynosimy ze sobą świece. Adoracja od 9.00 do 17.30. Zachęca się do tradycyjnego postu. O 17.30 nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Nie święcimy pokarmów na stół wielkanocny. Tekst Błogosławieństwa stołu w poranek wielkanocny do zabrania ze stolika przy konfesjonale.
 10. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – Msze jak w niedzielę. Po Mszy św. o 12.00 nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego.
 11. W poniedziałek w Oktawie Wielkanocy Msza święta jak w niedzielę.
 12. Życzę miłej niedzieli i owocnego udziału w najważniejszych wydarzeniach naszej wiary. Niech Bóg Wam błogosławi.