1. W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe.
  2. W piątek, na godzinę 17.00 zapraszam dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami. Kolejnym etapem przygotowania do I Komunii świętej będzie poświęcenie książeczek.
  3. W sobotę, wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek.
  4. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed mszą świętą. W czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Msza święta w tygodniu: poniedziałek, wtorek i środę o 7.30; pozostałe dni o 17.00.
  6. Najbliższa niedziela, pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic.
  7. Dziękuję p. Januszowi Kowalskiemu za zrobienie podjazdu dla wózków, niepełnosprawnych i podejścia do kościoła dla starszych. Bóg zapłać.
  8. Zachęcam do zaglądnięcia na zmienioną stronę internetową naszej parafii. W galerii umieszczono wiele zdjęć naszych kościołów. Adres: nowylupkow.przemyska.pl mamy na kalendarzach. Zapraszam do współredagowania naszej strony.
  9. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele.
  10. „Wnet rozeszła się wieść o Nim wszędzie po całej okolicznej krainie – życzę gościom i parafianom u początku zimowych ferii, aby w swoim środowisku rozgłaszali wieść o Jezusie. Na świętowanie Dnia Pańskiego i udany odpoczynek przyjmijmy Boże błogosławieństwo.