1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Msza święta i nabożeństwo majowe w kościele parafialnym o 18.00. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona strażaków. Zapraszam do wspólnej modlitwy druhny i druhów OSP Nowy Łupków.
  4. W piątek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W kwietniu złożono: Łupków 491 zł; Smolnik 171 zł; Wola 77 zł; Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać róży św. Faustyny i jeszcze jednej osobie (niewidzialnej ręce) za zakupienie i posadzenie kwiatów w klombach przy kościele.
  7. We czwartek, 7 maja odbędzie się zbiórka elektrośmieci, prowadzona przez Green Office Ecologic. Odbiór o 10.00 z parkingu przy kościele.
  8. Dziękuję za utrzymanie porządku w świątyni. Proszę kolejne osoby o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  9. „Ja jestem Dobrym Pasterzem i znam owce moje a moje mnie znają” – wszystkim parafianom życzę, aby na co dzień poznawali Jezusa – Dobrego Pasterza. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego niech Bóg wszystkim błogosławi.