1. Zapraszam do rozważania Męki Pańskiej po Mszy o 12.00.
  2. Droga Krzyżowa w piątek o 16.30 w Smolniku a o 17.30 w Łupkowie.
  3. Msza święta w tygodniu: w poniedziałek o 17.00, wtorek, środa, czwartek i sobota o 7.00, piątek o 17.30.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.
  5. Jutro także dzień kanonicznej wizytacji parafii przez ks. Abp Adama Szala. Gromadzimy się w kościele parafialnym na Mszy świętej połączonej z udzieleniem sakramentu bierzmowania o 17.00. Przebieg uroczystości: ks. proboszcz z asystą wychodzi po ks. Arcybiskupa przed kościół i wprowadza do świątyni, w tym czasie śpiewamy pieśń: „Weź w swą opiekę nasz Kościół święty”; po przyjściu do kościoła ks. Abp klęka na klęczniku, my również w pozycji klęczącej odpowiadamy na wezwania kapłana. Po modlitwie następuje powitanie przez dziecko, rodziców, Radę Parafialną i proboszcza. Następnie rozpocznie się Eucharystia. Po Komunii lub zakończonej Mszy św. spotkanie z grupami parafialnymi: ministranci, Róże Różańcowe i Rada Parafialna.  Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości, bo jest to święto całej wspólnoty parafialnej, a ks. biskup nie wizytuje tylko proboszcza ale całą parafię. Proszę przekazać zaproszenie może mniej zainteresowanym sąsiadom i innym parafinom, którzy z różnych przyczyn nie wiedzą o tym. Niech to będzie nasze świadectwo wiary. Jeszcze raz zapraszam do wspólnej modlitwy za nas wszystkich.
  6. We wtorek drugi dzień wizytacji. O 9.00 modlitwa za zmarłych na cmentarzu lub kościele w Smolniku z udzieleniem Komunii świętej; o 9.45 Droga Krzyżowa na Woli również z Komunia świętą (nie będzie już Drogi Krzyżowej w piątek); ok. 10.30 odwiedziny chorego a ok. 11.00 spotkanie w szkole. Zapraszam parafian związanych ze Smolnikiem czy Wolą do wspólnej modlitwy.
  7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. Kolejne osoby proszę o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  8. „Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie” –  wszystkim gościom i parafianom życzę pogłębienia wiary przez słuchanie i rozważanie Słowa Bożego oraz prawdziwych owoców nawrócenia. Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi w radosnym świętowaniu Dnia Pańskiego.