1. Zapraszam do rozważania Męki Pańskiej po Mszy o 12.00.
  2. Droga Krzyżowa w Woli we czwartek o 17.00, w piątek w Smolniku o 16.00 a w Łupkowie o 17.00.
  3. Msza święta w tygodniu o 17.00.
  4. We czwartek zapraszam na 16.00 na Mszę świętą wszystkie kobiety. Modlimy się w ich intencji z okazji ich święta.
  5. Przyszła niedziela, druga miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W lutym złożono: Smolnik – 190 zł; Wola Michowa – 136,30 zł; Łupków – 1235 zł. Na konto remontowe budynków parafialnych 230 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię. Kolejne osoby proszę o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  7. Kończymy nasze parafialne rekolekcje. Dziękuję wszystkim za obecność w te mroźne dni, ofiarność i wszelką pomoc przy ich organizacji.
  8. Szczególne podziękowanie dla ks. Łukasza Staszewskiego, wikariusza z Brzozowa, za podjęcie trudu przeprowadzenia rekolekcji: dla dzieci szkolnych, dla więźniów z Zakładu Karnego i dla nas wszystkich. Dziękuję za przypomnienie nam najważniejszych dla nas, chrześcijan, prawd wiary, uświadomienie wielkiej miłości Boga do człowieka oraz nieskończonego miłosierdzia dla grzesznika. Dziękuję za wspólną modlitwę oraz świadectwo kapłańskiego życia. Niech dobry Bóg błogosławi Mu w dalszej pracy rekolekcyjnej i duszpasterskiej w prowadzeniu ludzi do Boga. Szczęść Boże.
  9. „Wielu uwierzyło w Jego imię” – wszystkim parafianom i gościom życzę pogłębienia wiary przez słuchanie i rozważanie Słowa Bożego. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi w radosnym świętowaniu Dnia Pańskiego.