1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcam do codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego, za której odmówienie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszki na Caritas.
 3. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
 4. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, przeniesiona z 23 kwietnia.
 5. We środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszam dzieci, młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klasy VI i VII oraz dorosłych.
 6. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte: o 9.00 na Woli, o 10.30 w Smolniku i o 12.00 w Łupkowie. Nie będzie Mszy o 7.30. Majówka po Mszy o 12.00.
 7. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominam o comiesięcznej spowiedzi kandydatów do bierzmowania z klasy VI i VII. Spowiedź przed Mszą świętą.
 8. Msza święta w tygodniu w kościele parafialnym oprócz piątku o 18.00.
 9. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 10. W niedzielę, 12 maja, rozpoczniemy w naszej parafii misje święte. W związku z tym w najbliższych dniach radni odwiedzą nasze domy z zaproszeniem na misje, które obejmuje wszystkich domowników. Zachęcam do modlitwy o dobre przygotowanie i przeżycie tego czasu modlitwą, którą mamy na zaproszeniu. Od dzisiaj będziemy się także modlić tą modlitwą po każdej Mszy świętej.
 11. Zapraszamy na 10 jubileuszową pielgrzymkę Wola Michowa-Jasna Góra, która odbędzie się 27-28 lipiec. Zapisy w zakrystii lub u p. Teresy Gosztyła.
 12. Ł. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy złożyli ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu w kwocie 1057 zł. Wydano 900 zł. Pozostało 157 zł. Bóg zapłać.
 13. Dziękuję za utrzymanie porządku w świątyni. Proszę kolejne osoby o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
 14. „Pan mój i Bóg mój” – życzę gościom i parafianom, aby doświadczyli Jezusa Zmartwychwstałego,   mocnej wiary oraz Tomaszowej odwagi w wyznawaniu Jego Imienia. A na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.