1. Dziś początek Adwentu i nowego roku duszpasterskiego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratnią. Zapraszam dzieci i młodzież oraz starszych do licznego udziału. Naszą uwagę na roratach skupimy na osobie św. Józefa, Strażnika Skarbów.
 4. We środę wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszam parafian na odpust do Smolnika na godz. 17.00.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. O 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Msza święta. Możliwość spowiedzi. Swoje spotkanie formacyjne będzie mieć młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Udział w roratach.
 6. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Nie obowiązuje post. Zapraszam dzieci  z klasy III wraz z rodzicami na poświęcenie i wręczenie medalików Matki Bożej Niepokalanej.
 7. W tygodniu Msza święta: we środę o 7.00, w pozostałe dni o 17.00.
 8. Przyszła niedziela, druga miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W ubiegłym miesiącu zebrano: Łupków 1306 zł, Smolnik 211 zł, Wola 231zł. Na konto remontowe budynków parafialnych w listopadzie wpłynęło 720 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
 9. NŁ: zamontowano okna na chórze, klatce schodowej i w magazynku. Koszt: okna 1700 zł + 100 materiały montażowe. Bardzo dziękuję p. Maciejowi Paduch za zamówienie, przywiezienie i zamontowanie tych okien. Dziękuję także p. Zioło Wiesław, Jaworski Stanisław, Strzemecki Kazimierz, Czekaj Grzegorz, Kawałek Adam za pomoc w pracach montażowych i porządkowych. Bóg zapłać.
 10. S: przy ołtarzach stoją odnowione świeczniki (1200 zł); odnowiony kielich z pateną (390 zł), zakupiono świece spalające się (260 zł) oraz na „reklamówki” naszej świątyni (370 zł). W sumie 2 220 zł.
 11. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego.
 12. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są w zakrystii. Minimalna cena to 5 zł.
 13. „Czuwajcie” – życzę gościom i parafianom, aby  adwentowe czuwanie wraz z Maryją przybliżało nas do Bożego Syna. Szczęść Boże.