1. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy świętej o 12.00. Zapraszam do licznego udziału.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. W tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 4. Droga Krzyżowa: we czwartek w Woli o 17.00; w piątek w Smolniku o 17.00 i w Łupkowie o 18.00. Zapraszam szczególnie dzieci.
 5. Msza święta w tygodniu: w poniedziałek i sobotę o 7.30, w pozostałe dni o 18.00.
 6. W sobotę w naszej parafii spowiedź przedświąteczna. W Smolniku i Woli Michowej od 15.00 a w Łupkowie od 16.00 do 17.00. Proszę wszystkich parafian o skorzystanie z miłosierdzia Bożego.
 7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenie palm na każdej Mszy.
 8. NŁ. Jest to także druga niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na inwestycje przy kościele parafialnym. W marcu złożono na ten cel 1265,50 zł. Bóg zapłać za hojność.
 9. NŁ. W tym tygodniu dwie panie przejdą po Łupkowie i zbierać będą na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.
 10. Przypominam o jałmużnie postnej. W zakrystii są baranki wielkanocne i Paschaliki. Ofiary przeznaczone są na Caritas.
 11. Zachęcam do włączenia się w Liturgię Słowa.
 12. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę kolejne osoby o podjecie obowiązku utrzymania porządku w kościele.
 13. NŁ. Dziękuję wszystkim, którzy w piątek i wczoraj pomagali przy porządkowaniu placu wokół kościoła i parkingu. Szczególnie dziękuję młodzieży: Przemkowi, Adrianowi i Klaudiuszowi  za poświęcony czas. Bóg zapłać. Miałem nadzieję, że więcej osób poczuje się do odpowiedzialności za kościół. Niestety, jest to zawsze kilka tych samych osób, za co szczególne Bóg zapłać.
 14. Ogłoszenie ze szkoły.
 15. Komunikat Straży Pożarnej.
 16. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:
 17. Daniel, Damian Gucwa, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. Nowy Łupków  z Beatą, Eweliną Wójcik, ur. w Krośnie, zam. w Puławach. Zap. II.