1. Dziś uroczystość I Komunii świętej. Polecamy dzieci i ich rodziny Matce Bożej w modlitwie litanijnej po Mszy o 12.00.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace przy kościele parafialnym.
  3. Od jutra rozpoczynamy Biały Tydzień. Zapraszam dzieci i rodziców do codziennej modlitwy, spotkania z Jezusem w Eucharystii, a przez to przedłużenia dnia Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Msza święta w tygodniu codziennie o 18.00 i nabożeństwo majowe.
  5. We wtorek święto Świętego Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  6. W przyszłą niedzielę o 12.00 rocznica Komunii świętej. We wtorek zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci z klasy czwartej. Początek o 18.00. Spowiedź w sobotę od 17.30.
  7. Dziękuję za utrzymanie porządku w świątyni. Proszę kolejne osoby o podjęcie obowiązku utrzymania czystości w kościele.
  8. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za prace porządkowe wokół kościoła i w kościele, za kwiaty i piękne udekorowanie kościoła. Szczególne podziękowanie za złożony dar ołtarza – ornat z wizerunkiem św. Piotra i Pawła. Bóg zapłać.
  9. SMOLNIK: Dziękuję darczyńcy za zakupienie złotego ornatu z wizerunkiem św. Mikołaja  do naszej świątyni. Bóg zapłać.
  10. Szczególne podziękowanie i wdzięczność wyrażam strażakom z OSP w Nowym Łupkowie za podjęcie w poniedziałek akcji przy ugaszeniu pożaru sadzy w kominie na plebanii. Dzięki Bogu i ich ofiarnej służbie nie doszło do większych szkód. Ucierpiał jedynie sam komin, ulegając rozszczelnieniu w górnej jego części.  Wiem, że są trudności z wyposażeniem Straży w potrzebny sprzęt, ale ich służba dla społeczeństwa jest nieodzowna i bardzo potrzebna. Mam nadzieję, że odpowiednie władze zadbają o utrzymanie OSP. Oby jak najmniej takich akcji w naszej miejscowości czy parafii. Polecamy ich Bogu w modlitwie przez wstawiennictwo św. Floriana.
  11. „Kto mnie zobaczył, zobaczył i Ojca” – życzę wszystkim parafianom i gościom, aby w codziennym życiu zobaczyli Jezusa i Jego troskę o nasze zbawienie. Na radosne świętowanie niedzieli niech wszystkim Bóg błogosławi.