1. We czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób konsekrowanych. Taca przeznaczona na klasztory klauzurowe. Msza święta o 17.00.
  2. We czwartek zapraszam na Mszę świętą dzieci z klasy trzeciej i ich rodziców. Kolejnym etapem przygotowania do przyjęcia I Komunii świętej będzie poświęcenie książeczek.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. We czwartek od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona modlitwami o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii.
  5. Msza święta w tygodniu codziennie o 17.00. Przed Mszą świętą możliwość spowiedzi.
  6. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca, adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Dziękuję za utrzymanie porządku w naszym kościele. Proszę kolejne osoby, aby zadbały o czystość w Domu Bożym. Bardzo proszę, aby do czasu aż będzie ciepło nie zmywać posadzki wodą, bo zamarza i jest bardzo ślisko. Bóg zapłać.
  8. Zostały zamontowane nowe, wewnętrzne okna w naszym kościele parafialnym. Szczególne podziękowanie dla pani Beaty Adamiak za ofiarowanie listew sosnowych na wykonanie okien. Bóg zapłać. Dziękuję bardzo paniom (13) za pomoc w umyciu okien; anonimowemu parafianinowi za środki czystości oraz panom za pomoc panu kościelnemu w montażu. Panu Andrzejowi, za zrobienie i wszystkie inne prace z tym związane – Bóg zapłać. Koszt okien: materiały różne: 150.07 zł; oszklenie: 2144 zł.; robocizna p. Andrzeja: 1000 zł. Suma: 3294,07 zł.
  9. W tym tygodniu planowane jest rozpoczęcie prac przy chórze. Proszę o modlitwę w intencji naszej parafii i podjętych prac.
  10. Działa strona internetowa naszej parafii. Zapraszam do współpracy nad jej tworzeniem, umieszczaniem ciekawych informacji dotyczących naszych spraw. Adres: www.parafianowylupkow.pl
  11. Na nowy tydzień pracy i nauki, zdobywania Królestwa Bożego życzę wszystkim parafianom i gościom: szczęść Boże.