1. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym po Mszy świętej o 12.00. Zapraszam do licznego udziału.
 2. Droga Krzyżowa: we czwartek w Woli o 17.00; w piątek w Smolniku o 17.00 i w Łupkowie o 18.00. Zapraszam szczególnie dzieci.
 3. Msza święta w tygodniu o 18.00.
 4. W piątek około 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
 5. Modlitwa, post i jałmużna to najważniejsze dobre uczynki, do wypełniania których zachęcamy szczególnie w Wielkim Poście. Okazją do spełnienia jałmużny może być zakup baranka wielkanocnego (5 zł) i świecy paschalnej (7 zł). Można nabyć w zakrystii.
 6.  Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca. W ramach adoracji nabożeństwo Gorzkich Żali i zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Proszę kolejne osoby o podjecie obowiązku utrzymania porządku w kościele.
 8. NOWY ŁUPKÓW: Na ostatnim spotkaniu Rady Parafialnej omówiono szereg spraw związanych z dalszymi inwestycjami przy kościele parafialnym. I tak, po świętach wielkanocnych zostanie wykonane odgromienie budynku kościoła i plebanii; konieczne jest pomalowanie rdzewiejącego coraz bardziej dachu plebanii; prowadzone są rozmowy na temat wykonania audytu energetycznego kościoła parafialnego i pozyskania w przyszłości środków zewnętrznych na inwestycje; prace porządkowe przy obejściu kościoła: na sobotę, 1 kwietnia, jeśli dopisze pogoda, zapraszam szczególnie mężczyzn i kobiety do uporządkowania placu wokół kościoła, piwnic oraz wiaty na parkingu. Proszę także radnych o włączenie się w te prace. Początek od 9.00.
 9. WOLA MICHOWA: dziękuję za ścinkę pozostałych drzew oraz pomoc w uporządkowaniu placu kościelnego. Bóg zapłać.
 10. Zapraszam chętnych dorosłych do włączenia się w liturgię Słowa.
 11. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:Daniel, Damian Gucwa, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. Nowy Łupków  z Beatą, Eweliną Wójcik, ur. w Krośnie, zam. w Puławach. Zap. I.
 12. Parafianom i gościom życzę miłej i spokojnej niedzieli oraz „przejżenia” w wierze. Szczęść Boże.