1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Taca przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika.
  3. Msza święta w tygodniu codziennie o 18.00 i nabożeństwo majowe. Wyjątkowo w sobotę o 7.30. Zapraszam do licznego udziału.
  4. W najbliższą niedzielę I Komunia święta o 12.00. Rocznica 21 maja o 12.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek od 16.00.
  5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje przy naszym kościele parafialnym. W kwietniu złożono na ten cel 1732 złote. Bóg zapłać. Rozpoczęły się już prace przy odgromieniu. Niestety, pogoda przeszkodziła w ich kontynuacji. W najbliższym czasie zostanie także przebudowany wjazd na parking, aby woda deszczowa spływająca z drogi go nie niszczyła.
  6. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:                                                             Krystian, Arkadiusz Mika, ur. w Krośnie, zam. w Woli Michowej,                                     z Anną Wróbel, ur. w Gdańsku, zam. w Woli Michowej. Zap. II.
  7. „Ja jestem Dobrym Pasterzem i znam owce moje a moje mnie znają” – wszystkim gościom i parafianom życzę, aby rozpoznawali na co dzień Jezusa. Na bezpieczne majowe wędrowanie niech nam Bóg błogosławi.