1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na potrzeby archidiecezji.
  2. W tygodniu Msza święta: we środę o 7.00 w pozostałe dni o 17.00 i nabożeństwo wypominkowe. Zapraszam do licznego udziału w modlitwie za zmarłych.
  3. W sobotę, kolejna rocznica odzyskania Niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę. Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W październiku zebrano na ten cel:  Łupków: 1131 zł; Smolnik 240.50 zł; Wola: 193 zł. Bóg zapłać za hojność. Na Woli na impregnację gontu i ogrodzenie kościoła złożono 1360 zł. Zakupiono lichtarze za 423 zł. Utworzono także dodatkowe konto na remonty budynków parafialnych, na które w październiku wpłynęło 1600 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Jego numer jest w gablotce w przedsionku kościoła. Audyt jest w trakcie realizacji. Zamówiono okna na chór, oczekujemy na zrobienie i zamontowanie. Na zakup opału na plebanię złożono 1821.10 zł. Bóg Zapłać.
  5. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  6. „Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony” – trudno jest przyjąć słowo, które Bóg kieruje do nas przez ludzi. Życzę więc wszystkim, parafianom i gościom, aby otworzyli swoje serca na przyjęcie słowa Bożego przekazywanego za pośrednictwem człowieka i łaskę Bożą potrzebną do tego. Módlmy się dziś o nią.