1. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych.
  2. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek nabożeństw jak w niedzielę. Po Mszy św. w Smolniku i o 12.00 w Łupkowie procesja na cmentarz. Zachęcam parafian z Łupkowa do licznego udziału we Mszy św. o 12.00 a później w procesji  na cmentarz. Niech to będzie wyraz naszej troski modlitewnej o życie wieczne dla zmarłych.
  3. We czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. w Smolniku o 16.00.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych lub w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny ofiarowany tylko za zmarłych. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, spowiedź, Komunia święta oraz nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy w intencjach Ojca świętego. W listopadzie w każdym dniu można zyskiwać odpusty jedynie za zmarłych, nawiedzając cmentarz oraz odmówić modlitwę za zmarłych i w intencjach Ojca świętego. Od 1 do 8 odpust jest zupełny w pozostałe dni cząstkowy. Spowiedź wystarczy do zyskania odpustów w wielu dniach.
  5. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania wyjątkowo w piątek.
  6. Najbliższa niedziela, pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W tygodniu, oprócz środy, Msza św. o 17.00. Spowiedź od 16.30.
  8. W listopadzie będziemy polecać naszych wiernych zmarłych w modlitwie wspominkowej, codziennie po Mszy świętej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  10. „Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu” – życzę parafianom i gościom aby pragnęli oglądać Jezusa jak Zacheusz, a nagrodą będzie życie wieczne. Niech Bóg Wam błogosławi.