1. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszam do kościoła parafialnego w dni powszednie po Mszy świętej o 18.00 a w niedzielę i święta po Mszy świętej o 12.00. Zachęcam także do tradycyjnego wychwalania Maryi przy kapliczkach. Zapraszam szczególnie dzieci.
  2. We środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte jak w niedzielę.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja połączona z nabożeństwem majowym i zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą.
  5. We czwartek o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja zakończona majówką i Mszą świętą.
  6. W poniedziałek i wtorek na 16.30 zapraszam dzieci z klasy trzeciej na spotkanie przed komunią. Proszę zabrać ze sobą teksty.
  7. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy rozebraniu dekoracji świątecznej. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu w kwocie 959 złotych. Na kwiaty i inne dekoracje wydano 780,64 złotych. Do dyspozycji pozostało 178,36 złotych.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:                                             Arkadiusz, Krystian Mika, ur. w Krośnie, zam. w Woli Michowej, z Anną Wróbel, ur. w Gdańsku, zam. w Woli Michowej; zap. I.
  9. „Uczniowie poznali Jezusa przy łamaniu chleba” – życzę wszystkim parafianom i gościom, aby zawsze rozpoznawali Jezusa, aby zawsze otwierały się nam uszy na słuchanie Jego słowa. Na bezpieczny weekendowy czas niech wszystkim Bóg błogosławi.