1. Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Także dziś, druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na inwestycje przy naszych świątyniach.
  3. Za tydzień zbiórka środków na ogrzewanie plebanii.
  4. W tygodniu Msza święta o 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam dzieci i młodzież oraz starszych do wspólnej modlitwy.
  5. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za przygotowanie i gruntowne posprzątanie kościoła w Woli Michowej  p. Danucie Niemiec, Monice Kubackiej i Anecie Łysak. Dziękuję za wykoszenie trawy p. Barbarze Bigajczyk.
  7. Słowa podziękowania za prace i trud parafian w przygotowanie kościoła i jego obejścia na wczorajsze nabożeństwo „Różaniec do granic”. Wszystkim, którzy włączyli się w prowadzenie modlitwy różańcowej z Woli, Smolnika, Mikowa i Łupkowa,  paniom za posprzątanie kościoła w piątek i wczoraj, p. Marii za pomysł i wykonanie dekoracji, która się spodobała wielu osobom, p. Teresie za pomoc medyczną, p. Adamowi za oprawę muzyczną, p. Andrzejowi za wszelkie prace jakie wykonuje przy naszym kościele i czuwanie nad wszystkim, p. Januszowi za odgrodzenie rowu i Sebastianowi, za dbanie o obejście naszej świątyni i prace porządkowe. Bóg zapłać. Warto poświęcić czas i pieniądze, jeśli widać tego efekty. A pewnie trochę się podobało na „końcu świata”, słyszałem głosy pochwały za pięknie wykończony chór. Mam nadzieję, bo ta umiera ostatnia, że nasza ofiarność pomoże nam w jeszcze lepszym zadbaniu o świątynię, aby na przyszłość było się bardziej jeszcze czym pochwalić. Zaangażujmy się więc wszyscy, mobilizujmy tych nie zaangażowanych, nie chodzących. To nasze świadectwo wiary i miłości do Boga i Kościoła. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  8. „Był pewien gospodarz, który założył winnicę. Otoczył ją murem, wykopał w niej tłocznię, zbudował wieżę” – życzę parafianom, aby umieli i chcieli zadbać o „swoją” winnicę – kościół. A wszystkim obecnym na liturgii gościom i parafianom życzę spokojnej i błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.