1. Jutro rozpoczynamy październik – miesiąc różańca. Za odmówienie części różańca (5 tajemnic) można zyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  2. W tygodniu Msza święta o 17.00 i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy. Dzieci zachęcam do zbierania przez cały miesiąc obrazków.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 16.30.
  4. We czwartek o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.00 różaniec i Msza święta.
  5. We czwartek zapraszam na spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z klasy VI, VII, VIII i gimnazjum. Możliwość skorzystania z comiesięcznej spowiedzi. Przypominam o rekolekcjach w Rzepedzi w dniach 5 – 7 październik. Przyjazd do 17.00, należy zabrać śpiwór, pościel na miejscu za dodatkową opłatą.
  6. Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic. Nabożeństwo różańcowe w kościele parafialnym po Mszy o 12.00.
  7. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  8. „Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami” – życzę gościom i parafianom, aby mimo zgorszeń i zła panującego wśród nas pozostali wierni Jezusowi. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijmy Boże błogosławieństwo.