1. Dziś druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach
  2. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  3. W tygodniu Msza święta o 18.00.
  4. W najbliższą niedzielę na Mszę o 12.00 zapraszam rodziców, opiekunów i młodzież z klas VI, VII, VIII i III gimnazjum, która wyrazi publicznie wolę przygotowania się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Polecajmy ich w modlitwie.
  5. Została podpisana umowa z firmą eFbud z Nowego Sącza na prace termo modernizacyjne przy naszej plebanii. Zakres prac: ocieplenie stropu w piwnicy i na strychu, ocieplenie ściany zewnętrznej, wymiana drzwi zewnętrznych i okien w piwnicy; modernizacja systemu grzewczego poprzez zamontowanie zaworów z głowicami termostatycznymi. Koszt przedsięwzięcia to 102 683,86 złotych. Kwota dofinansowania przez WFOŚ i GW do 63 767,70 zł. Wkład własny: 38 916,16 zł. Prace rozpoczną się prawdopodobnie w następnym tygodniu. Termin zakończenia prac 31 lipiec 2019 r.
  6. W najbliższy piątek odbiór elektrośmieci. Można składać do 8.30 w piątek.
  7. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  8. „Jezus głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu„ – życzę wszystkim gościom i parafianom, żeby Jezus nauczył nas patrzeć na siebie samych i na drugiego człowieka Jego oczyma. Niech Jego błogosławieństwo dodaje nam siły do świętowania Dnia Pańskiego i tygodnia pracy. Szczęść Boże.