1. Dziś niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam na Mszę świętą na godzinę 8.00 wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Nie będzie Mszy wieczorem.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu na 17.30. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Spowiedź przed Mszą świętą. Na pierwsze spotkanie formacyjne zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy VI, VII, VIII i III gimnazjum.
  4. W sobotę święto Narodzenia NMP.
  5. W tygodniu Msza święta od wtorku o 18.00.
  6. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W miesiącu sierpniu złożono: Łupków 1295 zł; Smolnik 377 zł; Wola Michowa 223,20 zł. Na konto remontowe budynków parafialnych 640 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać za ofiarność.
  7. Zapraszam Radę Parafialną na spotkanie dzisiaj o 13.00.
  8. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  9. W związku z akcją „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci” – ZOSTAŃ PATRONEM POLSKICH MISJONARZY, za zgodą ks. abp Adama Szala, 14 września odbędzie się zbiórka elektrośmieci na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala  na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz Budowę Szkoły na Sawannie w Kenii. Można je składać na parkingu przy kościele parafialnym do 13 września.
  10. Pielgrzymka. Głosowanie.
  11. „Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie” – życzę gościom i parafianom, aby Jezus stale był obecny w sercu i życiu każdego z Was. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i rozpoczynający się rok szkolny niech Bóg wszystkim błogosławi.