1. Dziś zbiórka do puszki dla poszkodowanych przez ostatnie nawałnice.
  2. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W tym tygodniu Msza święta wponiedziałek, wtorek i czwartek o 7.30 a we środę, piątek i sobotę o 18.00.
  4. W tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek pół godziny przed Mszą.
  5. Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego . Proszę rodziców i opiekunów o przypomnienie dzieciom o spowiedzi. Okazja już w piątek.
  6. Na niedzielę 10 września zapraszam na spotkanie Radę Parafialną. Spotkanie o 13.00. na plebanii w Łupkowie.
  7. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  8. WOLA: dziękuję róży św. Anny za ofiarę na zakup nowych świec do naszej świątyni. Jest to świeca na wkład olejowy, lana z parafiny, ozdobiona wizerunkiem MB Częstochowskiej, od dołu polerowana taśma w kolorze złotym, odporna na niskie temperatury. Koszt z przesyłką to 381złotych. Potrzeba jeszcze dokupić świeczniki. Sponsor mile widziany. Dziękuję p. Rafałowi Stępniakowi za przygotowanie ramy do obrazu Matki Bożej. Koszt ramy z transportem to 350 złotych. Dziękuję za przygotowanie odpustu,za skoszenie trawy wokół kościoła, Urzędowi Gminy za skoszenie działki przylegającej do parafialnej, za wszelkie dobro niech Bóg wynagrodzi a Matka Boża ma w swojej opiece. Na środęzaplanowaliśmy dokończenie prac impregnacyjnych przy kościele. Zapraszam więc panów i panie do malowania ścian zewnętrznych kościoła. Prace rozpoczniemy , o ile będzie pogoda o godzinie 12.00. Bardzo proszę o poważne potraktowanie tego zaproszenia.
  9. „Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego” – życzę parafianom i gościom, aby pełni ufności i wiary wyznali za św. Piotrem, że Jezus jest moim Panem. Na owocne przezywanie dniaPańskiego i niestety, ostatniego tygodnia wakacji, niech nam Bóg błogosławi.