1. Dziś druga niedziela miesiąca. Składka na inwestycje przy naszych kościołach.
  2. Dziś o 15.00 w Komańczy przy kościele parafialnym odbędzie się koncert zespołu BANKRUCI – to zespół, do którego należy 10 młodych ludzi, którzy połączyli swój talent, radość, pasję i miłość do muzyki, aby uwielbiać Stwórcę.  Założycielem, przewodnikiem, menadżerem i sponsorem zespołu jest ks. Mateusz Rutkowski, który w naszej parafii odbywał praktykę duszpasterska w 2012 roku. Zapraszam w imieniu organizatorów.
  3. We środę święto świętego Benedykta, patrona Europy.
  4. Msza święta w okresie wakacyjnym w kościele parafialnym: w poniedziałek, środę i piątek o 18.00 a we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00.
  5. We środę 11 lipca na cmentarzu żydowskim w Woli Michowej odbędzie się uczczenie mordu Żydów z Woli Michowej i okolic, zamordowanych przez niemieckiego okupanta dnia 10 lipca 1942 roku, połączone z modlitwą za zmarłych. Początek o 10.00. Zachęcam parafian do udziału.
  6. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o zadbanie o czystość i porządek w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  7. „Potem obchodził okoliczne wsie i nauczał”– życzę gościom i parafianom, aby czerpali jak najwięcej z nauki Jezusa w codziennym życiu. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i wakacyjny wypoczynek niech Bóg wszystkim błogosławi.