1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic różańcowych. Taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. We wtorek Święto św. Tomasza Apostoła.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek i piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą świętą.
  4. Msza święta w okresie wakacyjnym: w poniedziałek, środę i piątek o 18.00, we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00.
  5. Za tydzień, druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach. W miesiącu czerwcu złożono; Łupków 1288 zł; Smolnik 218,20 zł; Wola Michowa 705,85 zł, w tym wpłata indywidualna 100 zł; składka 159,55 zł, ofiara grupy turystów 446,30 zł. Na konto remontowe budynków parafialnych 430 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać za ofiarność.
  6. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o zadbanie o czystość i porządek w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  7. Bóg zapłać za kwiaty i przygotowanie kościoła oraz jego obejścia do odpustu parafialnego. Dziękuję za udekorowanie kościoła, służbie liturgicznej, panom za podjęcie baldachimu i chorągwi, wszystkim za świadectwo wiary i liczny udział.
  8. Do sakramentu małżeństwa mają zamiar wstąpić:

        Rafał, Tomasz Wawro, z parafii Miłosierdzia Bożego w Przemyślu z

        Kamila, Joanna Goraj, z parafii Nowy Łupków: zap. 2. O przeszkodach proszę powiadomić Urząd                    Parafialny.

  1. „Twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju” – życzę gościom i parafianom, aby wiara pomagała Wam w kontakcie z Jezusem – źródłem życia. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego i wakacyjny wypoczynek niech Bóg wszystkim błogosławi.