1. Dziś początek Adwentu i nowego roku duszpasterskiego pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratnią. Zapraszam dzieci i młodzież oraz starszych do licznego udziału.
 4. We czwartek wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszam parafian na odpust do Smolnika na godz. 17.00.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek swoje spotkanie formacyjne będzie mieć młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Udział w roratach. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
 6. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 7. W tygodniu Msza święta: w poniedziałek i czwartek o 7.00, w pozostałe dni o 17.00.
 8. Przyszła niedziela, druga miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W ubiegłym miesiącu zebrano: Łupków 980 zł, Smolnik 359,30 zł, Wola 149 zł. Na konto remontowe budynków parafialnych w listopadzie wpłynęło 1150 zł. Nasze zobowiązanie proszę składać w podpisanej kopercie z numerem domu lub wpłacać na konto. Bóg zapłać.
 9. Zakończono prawie wszystkie prace przy plebanii. Bóg zapłać wszystkim parafianom za wsparcie modlitewne i wszelką pomoc.
 10. Wszyscy współczujemy rodzinie zmarłego Mateusza. Wobec wielu głosów parafian o zorganizowanie zbiórki środków pieniężnych, podjęliśmy na Radzie decyzję, że każdy człowiek dobrej woli może złożyć swoją ofiarę do puszki wystawionej w sklepie u pana Lemcio lub w Rzepedzi w sklepie u Teleszów. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie rodziny zmarłego.
 11. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego.
 12. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są w zakrystii. Minimalna cena to 5 zł.
 13. „Czuwajcie więc i módlcie się” – życzę gościom i parafianom, aby adwentowe czuwanie i modlitwa przybliżały was do Bożego Syna. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego niech Bóg Wam błogosławi.