1. Dziś początek Adwentu i nowego roku duszpasterskiego pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary”
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 3. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratnią. Zapraszam dzieci i młodzież oraz starszych do licznego udziału. W tym roku roraty będziemy przeżywać z ks. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim.
 4. W piątek wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszam parafian na odpust do Smolnika na godz. 17.00.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. We czwartek o 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Msza święta. Swoje spotkanie formacyjne będzie mieć młodzież przygotowująca się do bierzmowania. Udział w roratach. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
 7. W tygodniu Msza święta: w piątek o 7.00, w pozostałe dni o 17.00.
 8. W niedzielę, 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszy o 12.00 dzieci z klasy III otrzymają poświęcone medaliki. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami.
 9. Przyszła niedziela, druga miesiąca, taca na inwestycje przy naszych kościołach. W ubiegłym miesiącu zebrano: Łupków 1896,70 zł, Smolnik 228.10 zł, Wola 445 zł. Bóg zapłać.
 10. Także w przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołom na Wschodzie.
 11. Bóg zapłać za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego.
 12. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są w zakrystii. Minimalna cena to 5 zł.
 13. „I wy bądźcie gotowi, bo, Syn Człowieczy przyjdzie” – życzę gościom i parafianom, aby czuwanie i modlitwa otwierały was na gotowość spotkania z Chrystusem, gdy przyjdzie. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego niech Bóg Wam błogosławi.