1. Dziękuję wszystkim za świadectwo wiary w czasie Oktawy Bożego Ciała.
 2. W tym tygodniu Msza święta o 18.00.
 3. We wtorek będziemy gościć ks. Biskupa Stanisława, który w Zakładzie Karnym udzieli sakramentu bierzmowania. Około godziny 11.00 na naszym boisku sportowym zastanie rozegrany turniej piłkarski, w którym wezmą udział drużyny: więźniów, Służby Więziennej oraz księży z biskupem na czele. Zapraszam do kibicowania.
 4. We czwartek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dzień odpustu parafialnego. Zapraszam na sumę odpustową na godzinę 11.00 którą odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Prałat Kazimierz Kaczor. Proszę mężczyzn o wzięcie baldachimu i chorągwi na procesję. Druga Msza święta dla pracujących o 18.00. Spowiedź przed odpustem codziennie przed Mszą świętą.
 5. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 6. Najbliższa niedziela, pierwsza miesiąca; adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Dziękuję za utrzymanie czystości w świątyni. Proszę kolejne osoby aby zadbały o porządek w domu Bożym oraz wokół kościoła.
 8. Dziękuję wszystkim za pomoc we środę w uporządkowaniu gałęzi pozostałych po wycince sosen. Dziękuję panom za wykoszenie trawy w sobotę. Czujmy się wszyscy odpowiedzialni za utrzymanie porządku i czystości wokół kościoła. Bóg zapłać.
 9. Dziękuję za złożone ofiary na remont komina. We czwartek firma z Krosna naprawiła już komin, co widać na jego szczycie. Koszt naprawy to 4700 złotych. Ofiary można jeszcze składać do końca czerwca. Bóg zapłać za zrozumienie. Rozliczenie ofiar podam w późniejszym terminie.
 10. Na frontonie kościoła został zamontowany nowy krzyż informacyjny. Jego koszt to 495 złotych.
 11. Msza święta w okresie wakacyjnym (od 3 lipca) będzie odprawiana:   w poniedziałek, środę i piątek o 18.00 a we wtorek, czwartek i sobotę o 7.30.
 12. „Do każdego, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który, jest w niebie” – życzę parafianom i gościom, aby odważnie przyznawali się do Jezusa w każdej okoliczności życia. Na początek wakacji i tygodnia niech nam Bóg błogosławi.