1. We środę zakończenie nabożeństw różańcowych.
  2. W tygodniu Msza św. o 17.00. Codziennie można skorzystać ze spowiedzi od 16.30.
  3. We czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza święta w Łupkowie o 7.30 i 12.00, w Smolniku o 10.00. Nie będzie Mszy na Woli. Po Mszy św. w Smolniku i o 12.00 w Łupkowie procesja na cmentarz. Zachęcam parafian z Łupkowa do licznego udziału we Mszy św. o 12.00 a później w procesji na cmentarz. Niech to będzie wyraz naszej troski modlitewnej o życie wieczne dla zmarłych.
  4. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. w Smolniku o 16.00.
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych lub w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny ofiarowany tylko za zmarłych. Warunki: wyzbycie się przywiązania do grzechu, spowiedź, Komunia święta oraz nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwy w intencjach Ojca świętego. W listopadzie w każdym dniu można zyskiwać odpusty jedynie za zmarłych, nawiedzając cmentarz oraz odmówić modlitwę za zmarłych i w intencjach Ojca świętego. Od 1 do 8 odpust jest zupełny w pozostałe dni cząstkowy. Spowiedź wystarczy do zyskania odpustów w wielu dniach.
  6. W tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Najbliższa niedziela, pierwsza miesiąca, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W listopadzie będziemy polecać naszych wiernych zmarłych w modlitwie wspominkowej, codziennie po Mszy świętej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  10. Bóg zapłać parafianom za wszelką pomoc w pracach przy plebanii. Prace postępują – można zobaczyć już odsłoniętą ścianę północną, prawie gotową. Do sprzedaży są drzwi: dębowe dwudzielne 217×121, sosnowe 200×90 oraz metalowe 205×97.
  11. „Jesteście świątynią Boga” – życzę gościom i parafianom, aby odkrywali w sobie świątynię Boga i dążyli do świętości. Na radosne świętowanie Dnia Pańskiego przyjmijcie Boże błogosławieństwo.