1. Dziś druga niedziela miesiąca, składka na inwestycje przy naszych kościołach.
  2. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte: o 9.00 na Woli, o 10.30 w Smolniku i o 12.00 w Łupkowie. Na każdej mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  3. Dziękuję za troskę o kościół. Proszę kolejne osoby o utrzymanie czystości i porządku w kościele i wokół niego. Bóg zapłać.
  4. S: Zakończyły się prace przy izolacji fundamentów. Środki finansowe wystarczyły na 2/3 prac. Zapraszam jutro na 16.00 panów i panie do posprzątania kościoła.
  5. WM: Przygotowujemy się do odpustu, który w tym roku przypada w niedzielę. Już dziś zapraszam parafian i gości  26 sierpnia na godzinę 17.00. Nie będzie Mszy o 9.00. Porządek przed odpustem.
  6. Ponieważ jest/było/będzie bardzo ciepło, a ostatnio bardzo dużo mówi się o ubieraniu się do kościoła, zachęcam do przeczytania artykułu na naszej parafialnej stronie internetowej na ten temat.
  7. Odpowiadając na prośbę o wsparcie finansowe dla chorej Mariki Dobrowolskiej na bardzo drogi lek, we środę odbędzie się po Mszy świętej zbiórka do puszki, przeznaczona na ten cel. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie.
  8. „Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. ” – gościom i parafianom życzę, aby  się nie zagubili ani nie zniechęcili i dotarli do celu tej wyjątkowej drogi na której Jezus karmi nas Chlebem żywym. Na świętowanie Dnia Pańskiego i kolejnego wakacyjnego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo.